whatsap
      
saat icon 7/24
Service Image

Acil Ambulans

Acil Ambulans Nedir?

Acil ambulans her türlü acil durumda, olay yerinde ve ambulans içerisinde hasta ve yaralılara gerekli acil tıbbi müdahaleyi yapabilecek ekibe ve mevzuatta yer alan teknik ve tıbbi donanıma sahip kara aracıdır. Acil ambulans içerisinde hekim bulunan bir sağlık ekibi ve bir şoför ile hareket eden ve her türlü acil duruma müdahale edebilme yeteneğine ve imkanına sahip olan ambulanslardır. Acil ambulanslar içerisinde bulunan sağlık ekibinin görev ve sorumluluğu hastanın yaşamı için hayati öneme sahiptir. Acil ambulans araçları acil durumlara müdahale edebilecek her türlü sağlık ekipmanına sahiptir. Acil ambulanslar hastanın olay yerinde ki ilk müdahalesini yapmak ve hastayı hastaneye ulaştırmak ile görevlidir.

Özel ambulanslar bağlı oldukları sağlık kurumlarının logolarını taşırlar. Özel ambulans araçlarına 2 farklı renkte şerit bulunmaktadır. Kırmızı şeritli ambulanslar, her türlü acil müdahalede bulunma yetkisine sahip acil ambulans olarak bilinir. Her türlü donanım ve personele sahiptirler. Mavi şeritli ambulanslar,hasta nakil işlemlerini yapmak üzere hizmet veren ambulanslardır.

Özel Ambulans Nedir?

Özel ambulans, sağlık kurum veya kuruluşları arasında ya da sağlık kurum ve kuruluşlarına ulaştırmak amacıyla hastayı ya da yaralıyı taşımaya yarayan özel iç ve dış donanımlı belirli özel firmalara ait araçlardır.

Yaralı ve hastaları hastaneye, devamlı ve yeterli tedavinin uygulanacağı ekipman ve gerekli eğitimi almış personele sahip sağlık merkezlerine taşımakta kullanılan, iç tasarımı özel olarak tıbbi cihazlarla dizayn edilmiş, dış donanımına özel olarak yerleştirilmiş siren ve led lambası olan araçtır.

Özel ambulans hizmeti hastalara için hayati öneme sahiptir bu yüzden bir ambulans firması ile anlaman önce titiz bir çalışma yapmak gerekir. Biz Alperen Özel Ambulans firması olarak bu hizmeti en iyi şekilde sunmak için deneyimli personellerimizle çok titiz bir şekilde çalışıyoruz. Alperen Özel Ambulans olarak hasta nakil ambulanslarımız şehir için ve şehirlerarası nakil işlemleri ile ilgili aradığınız kaliteyi firmamızla çalışarak kolaylıkla elinizin altında bulabilirsiniz. Hasta nakil fiyatlarımız da diğer birçok firmaya göre uygundur. Siz de bizimle çalışmak istiyorsanız bizimle telefonla veya ofisimize gelerek görüşebiliriz

Soru

Soru

Soru

Soru

Soru